Dla przezornych. Dla świadomych. Dla zabieganych.

Rafał Sroka.

Mąż, ojciec dwóch synów, ekspert w dziedzinie inwestycji i ubezpieczeń z wieloletnim doświadczeniem. Prywatnie, entuzjasta książek z zakresu rozwoju osobistego i meloman.

Swoim klientom zapewniam dobry sen: nie przy pomocy najwyższej klasy materaca a dając bezpieczeństwo finansowe, zwłaszcza rodzinom takim, jak moja.

Praca, własny biznes, dalekosiężne plany czy marzenia. Nie ma co straszyć ani snuć

czarnych scenariuszy z filmu katastroficznego. Chodzi o to, żeby zapobiegać i żyć pełnią życia. Wiedzieć, że cokolwiek się stanie: jesteście na to przygotowani.

Mieć ta pewność, że w razie czego nie będziecie prosić się o pieniądze, ani liczyć, że z opresji wyciągnie Was ZUS czy zbiórka na pomagam.

Z pomysłem i skutecznie: od ubezpieczenia na życie, przez oszczędności i emeryturę, aż po inwestycje. Poparte na własnym doświadczeniu – jako właściciel firmy, jako inwestor, jako mąż i rodzic.

Rafał Sroka

Jestem dla przezornych (#jestemdlaprzezornych)

Wykształcenie

• Finacial Economics and Investment – London Metropolitan University

• EMBA (Executive Masters of Business Administration) – Politechnika Wrocławska we współpracy z Central Connecticut State University

Wcześniejsze doświadczenie

• Dyrektor Globalnego Nadzoru Giełdowego w Credit Suisse i Dyrektor Operacji Ubezpieczeniowych w AXA XL.

Obecnie:

Po kilkunastu latach zebranych doświadczeń w międzynarodowych korporacjach, w Polsce i za granicą – stworzyłem cos nowego, na własnych zasadach, dla własnych klientów. Wyróżnia mnie najwyższy poziom etyki oraz globalna perspektywa

– Kancelaria Finansowa Rafał Sroka.