Dla Firm

Firma na co dzień musi się zmagać z wieloma wyzwaniami. Ciągłe pozyskiwanie klientów czy zamówień a później ich realizacja. Nie raz pojawiają się przeszkody: pracownik niedomaga, dostawa nie dotarła, serwer przestał działać. Na domiar złego może przyjść powódź, pożar czy sprawa w sądzie za nieumyślnie wyrządzoną szkodę. Na wiele z tych wyzwań można się przygotować z odpowiednim zabezpieczeniem omówionym z ekspertem w tej dziedzinie. Zadzwoń już dziś!

OC Firmy
Jesteś aktywny, chcesz wciąż iść do przodu, biec po więcej i nagle zwykła pomyłka czy niefortunny zbieg zdarzeń sprawia, że musisz zapłacić duże odszkodowanie. Kompletnie Cię to dekoncertuje, wybija z rytmu sprawia, że tracisz miesięczny, roczny a może kilkuletni zysk. Niepotrzebnie, możesz to przewidzieć i się zabezpieczyć. Nieumyślne uszkodzenie mienia klientów czy wprowadzenie do obrotu szkodliwego produkty wraz z Twoja usługą mogą mieć tragiczne konsekwencje finansowe oraz dla Twojej reputacji.

Zadzwoń i razem usuńmy te i inne ryzyka.

Ubezpieczenia majątkowe firmy
Maszyny, komputery, wyposażanie wnętrza, nakłady na prowadzenie działalności czy po prostu towar mogą zniknąć w mgnieniu oka. Wystarczy chwila nieuwagi: kradzież, pożar czy zalanie i przedmioty dużej wartości nieraz niezbędne do prowadzenia biznesu znikają bądź nie nadają się do użytku. Nie pracujesz nie zarabiasz!

Możesz się przed tym uchronić, zrób to zanim będzie za późno.

Ubezpieczenie grupowe
Ubezpieczenie grupowe to jedna z najlepszych form zabezpieczenia swojej przyszłości i zdrowia ponieważ często jest bardzo korzystna finansowo dla pracowników czy wręcz darmowa. Natomiast ma nieporównywalny zakres świadczeń z jakakolwiek inną polisą. Często nie tylko zabezpiecza samego pracownika ale również rodzinę: współmałżonka czy dzieci. Wypłaca pieniądze nie tylko jeśli zdarzy się wypadek ale również gdy narodzi się dziecko czy umrze rodzic. Te oraz inne opcje są często trudne do odzwierciedlenia w polisie indywidualnej. Dla pracodawcy ubezpieczenie grupowe jest ogromną korzyścią pod względem wsparcia pracownika w razie zdarzeń wypadkowych. Podkreśla troskę jaką firma darzy swoich pracowników. W obecnych czasach przy rekordowo niskim bezrobociu, porządnie skonstruowana polisa, może być znaczącym wyróżnikiem wśród innych pracodawców, pod warunkiem że jest uszyta na miarę i odpowiada demografii oraz potrzebom pracowników.

Umówmy się na spotkanie, by odpowiednio dobrać warunki ubezpieczenia w Twojej firmie, wyprzedzić innych pracodawców i/lub zoptymalizować koszty obecnej polisy.